Betony Bauer Vapor X900 Sr

Cena s DPH:16 299 Kč
579 € / 2 466 zł
(13 471 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Betony Bauer Vapor X900 Sr:

Brankářské betony Bauer Vapor X900 Sr jsou novinkou pro sezony 2017/2018 vhodnou pro výkonnostní a náročné hobby brankáře. Nová konstrukce mělé kůže C.O.R.TECH Skin na nejvíce namáhavých místech, která je zároveň voděodolná a umožňuje rychlejší klouzání po ledě. Technologie Transfer Mesh na nejvíce exponovaných místech poskytuje prodyšnost materiálu. Vytélka thermo max je voděodolná a rychleschnoucí. Hluboké usazení kolene díky chrániči X900, který je součásti balení. Zesílený chránič lýtkového svalu Aerolite pěnou. Vylepšený systém upínání Tuned Strap. Komfortní vystélka kolene AX Suede Quatro.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.