Betony CCM EFlex2 Sr Pro

Cena s DPH:49 999 Kč
1 777 € / 7 634 zł
(41 322 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem v e-shopu
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Betony CCM EFlex2 Sr Pro:

Brankářské betony CCM EXTREME FLEX II Sr PRO jsou TOP model pro profesionální brankáře a novinka na sezonu 2015/2016. V konstrukci betonů jsou zahrnuty prvky z unikátní hmoty D3O. Vnitřní strana betonů byla přepracován tak, aby nabídnula nohem větší flexibilitu v každém směru pohybu, umožňující celkově lepší pohyblivost a rozsah pohybu nohy a kotníku s každým odrazem a roztažením rozkleku. Betony mají schopnost ohnout se v oblasti brusle a nastřádat tak energii a vymrštit se zpět co nejrychleji, aby pomohl poskytnout maximální přenosvynaložené energie.  Technologie D3O je inovativní materiál navržen tak, aby reagoval na měnícím se intenzitu. Měkká konzistence absorbuje malé nárazy, zatímco v okamžiku tvrdého nárazu se energie přenese do celého materiálu chrániče a tím chrání před zraněním.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.