Brankářské kalhoty CCM Premier Pro Sr - sleva 10% pro držitele Filiphockey Card

Cena s DPH:11 999 Kč
425 € / 1 819 zł
(9 917 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Brankářské kalhoty CCM Premier Pro Sr - sleva 10% pro držitele Filiphockey Card:

Brankářské kalhoty CCM PREMIER PRO jsou TOP model pro sezonu 2017/2018. Profesionální kalhoty s chytrým materiálem D3O®, který poskytuje vysokou ochranu a pohodlí. Systém vnitřního pásku umožňuje přizpůsobit tvar přesně na míru a maximalizovat krytí. Technologie D3O® pro zvýšenou ochranu. Vnitřní pásek s širokým krytím. Možnost prodloužení délky kalhot o 1 palec (2,5 cm). Zesílená ochrana pasu díky lisované HD pěně a D3O® materiálu. Stehenní chránič s odlehčenou EPE pěnou. Ochrana boků díky tvarovanému plastu a D3O® materiálu. Páteř je chráněna z lisované EVA pěny. Vnější materiál kalhot je z 420D nylonu, který je velmi odolný spolu se strečovými zónami. Kalhoty mají také vnitřní pásek na dotažení.

 

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.