Na prodejně

Internetovou objednávku lze na kamenných obchodech pouze vyzvednout!Osobní vyzvednutí zboží na prodejně v Ostravě je zdarma.Zboží pak můžete vyzvednout kdykoli během provozní doby prodejny od 9-12h a 13-17h.Na prodejně zůstane zboží připraveno po nadcházejících 5 pracovních dní. Poté bude uvolněno do prodeje.                                    

Platba dobírkou

Proti převzetí zásilky hradíte kurýrnímu doručovateli hotovost. V případě že ji nebudete mít připravenou, nebude možné balík předat. Nově nabízí přepravní služby platbu pomocí platební karty.Dobírka je ve výši 30,- kč.

Doprava PPL

V rámci zachování vyšší kvality doručování preferujeme kurýrní službu PPL. Po celou dobu, kdy Vám bude balík doručován jej můžete sledovat ze stránek www.ppl.cz, dle přideleného kódu balíku, který obdržíte na email nebo formou SMS.

Kurýr PPL vám před doručením balíků zavolá, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas. Rovněž po celou dobu doručování balíku je možné upravit doručovací adresu a balík si nechat doslat kdekoliv jinde v rámci Země doručení. V zahraničí přepravu balíku zajišťuje spolešnost Intime popřípadě polská pošta, atd. Pozdržení doručení balíků je možné pouze po konzultaci s PPL a nejdéle je možné balík přidržet 7 dní.

Kurýr PPL často doručuje balíky v dopoledních hodinách (do 13 hod), nechávejte si balíček poslat do práce chodíte-li na ranní směnu.

Doprava Česká pošta s.p.

Doručení objednávky Českou poštou je možné pouze při platbě převodem předem, převzetí balíku v takovém případě je pouze na vaši odpovědnost. Česká pošta nenabízí kromě sledování balíků žádné služby, které by vedli k pohodlnějšímu nebo jistějšímu doručení přepravovaných zásilek. V případě využití téhle služby, prosím o napsání do poznámky u objednávky.

Pokud je hodnota zboží vyšší než 2.900Kč, poštovné hradíme za Vás a U zahraničních objednávek nad 5.000kč.  Do hodnoty 2.900Kč je cena poštovného u České pošty 129,- + (30,- dobírka)s DPH  a přes PPL je cena 99,- +( 30,- dobírka) s DPH.

 

Bankovním převodem

Platíte pouze poštovné bez dobírky.Poštovné je ve výší ,kterou přepravní společnost  jste si zvolili.

 

Slovenská republika

In-Time - Dobírka 199,-kč = 7,- eur

Polská republika

Polská pošta - Dobírka 179,-kč = 27,- zl

                   - Dobírka(priorite) 199,-kč = 30,- zl

                   - Nadměrný balík ( nad 150cm ) 359 kč = 60 zl