Brusle Bauer Vapor X 100 Jr

Cena s DPH:5 999 Kč
214 € / 908 zł
(4 958 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Brusle Bauer Vapor X 100 Jr:

Hokejové brusle Bauer Vapor X 100 jsou určené pro profesionální hráče ledního hokeje. Vnější strana brusle je z 3D tvarovaného Curv kompozitu s X-Rib systémem. Vystýlka brusle Hydra Max mesh liner s integrovanou obšitou hranou a lehkou tvarovatelnou pěnou v oblasti kotníku. Jazyk je z třídílného filcového materiálu Form-fit s integrovaným chráničem proti poranění. Vložka Form-fit + s managementem vlhkosti a stabilizátorem paty. Brusle Bauer Vapor X 100 jsou tepelně tvarovatelné. Energie vynaložená při bruslení se přenáší na led pomocí holdrů TUUK LIGHTSPEED EDGE a noži TUUK LS 2 stainless steel. Šířky D a EE.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.