Brusle CCM JetSpeed FT 360 Jr

Cena s DPH:2 999 Kč
118 € / 500 zł
(2 479 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Brusle CCM JetSpeed FT 360 Jr:

Brusle CCM JetSpeed FT 360 je nový střední model pro sezonu 2017/2018 vhodný pro aktivní a mladé hráče. Konstrukce skeletu brusle ze vstřikovaného materiálu s kompozitní povrchovou úpravou. Odolná bota s potřebnou konstrukční tuhostí pro maximální výkon. Vnitřní polstrování s odolného mikrovlákna s vyztužením Durazone. Filcový jazyk s integrovanou ochranou nártu o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu. Podrážka se systémem odvětrávání, která pomáhá přenosu energie při každém záběru a odvádí vlhkost z brusle. Anatomicky tvarovatelná stélka poskytuje oporu a pohodlí při hře. Holder ( plast ) SPEEDBLADE 4.0 je odolnější spolu s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení. Nerezový nůž SpeedBlade zajišťuje pevnost ostří pro dlouhodobou výkonnost.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.