Brusle CCM JetSpeed FT 370 Jr

Cena s DPH:5 299 Kč
208 € / 884 zł
(4 380 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Brusle CCM JetSpeed FT 370 Jr:

Brusle CCM JetSpeed FT 370 je nová brusle vyšší střední třídy pro sezonu 2017/2018. Konstrukce skeletu z kompozitového materiálu ROCKETFRAME. Odlehčený, ergonomicky tvarovaný skelet boty z 3D lasted kompozitu zajišťuje vynikající oporu paty pro mimořádnou rychlost a výbušnost. Jádro brusle SPEEDCORE 1 je odlehčené a zároveň tepelně tvarovatelné pro maximální výkon. Vniřní materiál s odolného mirkovlákna s vyztužením DURAZONE pro vysokou úroveň pohodlí při hře. Komfortní vystélka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku mimořádný komfort během bruslení. Vyztužené místka s paměťovou pěnou v kotníku. Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí. Filcový jazyk s integrovaným chráničem. Filcový jazyk s integorvaným chráničem proti nastřelení a zařezávání tkaniček o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu. Vyztužená vstřikovaná podrážka se systémem odvětrávání je pevná a odolná pro vylepšený přenos energie při bruslení. Anatomicky tvarovaná stélka poskytuje skvělou oporu a pohodlí. Holder SPEEDBLADE 4.0 je odolný spolu s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení. Nerezový nůž SPEEDBLADE pro dlouhodobou výkonnost.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.