Brusle CCM Ribcor 68K Jr

Cena s DPH:5 999 Kč
213 € / 915 zł
(4 958 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Brusle CCM Ribcor 68K Jr:

Brusle CCM Ribcor 68K jsou druhá nejvyšší řada bruslí pro sezonu 2017/2018 vhodná pro náročné mladé hráče. Konstrukce brusle z 3D lasted kompozitového skeletu s vynikajícím ohybem směrem dopředu a stranovou stabilitou pro maximalizaci každého záběru. Technologie Flexframe má ohebné zóny v oblasti oček v kombinaci s vyztužením jádra zaručují správný záběr. Vnitřní materiál Totaldri s vyztužením Durazone je vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost a udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli. Měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku mimořádný komfort. Symetrické pěnové polštářování v oblasti kotníku se přizpůsobí tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí. Filcový jazyk o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu proti zařezávání od tkaniček. Kompozitová podrážka má tuhý profil pro účinnější přenos energie vynaložené při bruslení. Anatomicky tvarovatelná stélka poskytuje skvělou oporu a pohodlí. Holder Speedblade 4.0 je velmi odolný spolu s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení. Neezový nůž Speedblade zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.