Cena s DPH:2 999 Kč
118 € / 500 zł
(2 479 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Ramena Bauer NEXUS 1N Sr:

Hokejové ramena Bauer Nexus 1N jsou TOP model pro profesionální a náročné hráče. Velmi pevná a odolná konstrukce ze vstřikovaného plastu, HD pěny a zesílených míst PE vložkami. Hrudní část je tvořena MD pěnou s PE vložkou. Tvarovaný chránič bicepsu, který je nastavitelný. Zesílená ochrana klíční kosti z HD pěny. Stejně tak ochrana pátaře na vysoké úrovni. Segmentovaná konstrukce udržuje nízkou váhu a dodává ramenům volnost pohybu. Vystélka ramen je z voděodolného materiálu Thermo Max. Výborný systém zapínáni po celé přední straně chrániče umožní maximální individualizaci ramen. Odnímatelný chránič břicha.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.