Helma Bauer IMS 9.0

Cena s DPH:2 999 Kč
107 € / 458 zł
(2 479 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Helma Bauer IMS 9.0:

Hokejová helma Bauer IMS 9.0 je absolutní novinkou ve světě hokeje. Helma využívá nejnovější technologie jako je Poron Xrdtm, která je mnohem pevnější než kdy dřív. Helm IMS 9.0 má výborné vlastnosti díky nové skořepinové konstrukci. Jednoduché měnění velikosti beze šroubů. Materiál Hdpe kombinuje pružné ochranné materiály s pevnými. Vnitřní vrstva V2 System, která je tvořena Vertex pěnou a špičkovým materiáem Popron Xrdtm. Je extrémně lehký, pružný a vstřebává sílu nárazu. Materiál je umístěn na nejvice namáhavých místech, je prodyšný a flexibilní. Vysoce komfortní polštářky Slow Memory Comform Foam a nový vnitřní antibakteriální materiá Microban. Helma je velice dobře větraná a zamezuje tak pocení. Průhledné uši jsou výborně chrání a zcela odnímatelné.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.