Helma CCM Tacks 710

Cena s DPH:3 699 Kč
146 € / 617 zł
(3 058 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Helma CCM Tacks 710:

Helma CCM TACKS 710 je profi model pro sezonu 2017/2018. Inovovaná komfortní výstelka se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a chytrý materiál D3O® Lite v kombinaci se systémem RED poskytují výjimečnou úroveň ochrany. Kombinace systému RED vyvinutého ve spolupráci s Laboratoří pro výzkum neurologických poranění způsobených nárazy (NISL) a chytrého materiálu D3O® Lite citlivého na rychlost deformace nabízí výjimečnou úroveň ochrany. Nová pěna I.Q.SHION - Nabízí špičkovou úroveň pohodlí. Snadné nastavení pomocí mechanismu na zadní straně helmy pro rychlé a pohodlné nastavení. Vnitřek helmy je nová komfortní vystélka z  pěny I.Q.SHION a cyhtrého materiálu D3O® LITE se systémem RED, který účinně tlumí celou řadu nárazů a zároveň nabízí špičkovou úroveň pohodlí i plně přizpůsobitelný tvar. Skořepina helmy navržená pr maximální ochranu. Vzhled preferovaný profesionály s tvarem, který pomáhá pohlcovat nárazy.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.