Cena s DPH:1 599 Kč
64 € / 263 zł
(1 322 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Easton
ks

Informace o produktu Hokejka Easton Mako M2 II Grip Int:

Hokejka Easton MAKO M2 II Int Grip je novinkou na sezónu 2013/2014 s velmi atraktivním vzhledem vhodná pro aktivní hráče. Konstrukce hole One Piece zabezpečuje vynikající vlastnosti a dokonalou kontrolu kotouče při hře díky. Hůl je dokonale vyvážená. Konstrukce hole je z grafitu,kompozitu a sklených vláken. Toto složení zabezpečuje velmi nízkou hmotnost a odolnost. Čepel je vyrobena za pomocí technologie Multi-Rib. Vnější povrch hole je upraven speciálním lakováním proti poškození a gripem zabraňujícím prokluzování hole v ruce.

Hokejová hůl Easton MAKO M2 II Grip je novinkou na sezónu 2013/2014 s atraktivním vzhledem vhodná pro aktivní hráče. Konstrukce hole One Piece zabezpečuje vynikající vlastnosti a dokonalou kontrolu kotouče při hře díky. Konstrukce hole je z grafitu,kompozitu a sklených vláken. Toto složení zabezpečuje velmi nízkou hmotnost a odolnost. Čepel je vyrobena za pomocí technologie Multi-Rib. Vnější povrch hole je upraven speciálním lakováním proti poškození a gripem.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.