Cena s DPH:2 999 Kč
119 € / 494 zł
(2 479 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Hokejka Bauer Vapor APX2 Griptac Sr:

Hokejka Bauer Vapor APX2 je TOP model řady Vapor určená pro profesionální hráče. Konstrukce z kompozitu využívá odlehčená karbonová vlákna TeXtreme Inovation 2 a tím je dokonale vyvážená a extrémně lehká. Intelli-Sence shot technologi je dvojitý bod ohybu pro lepší střelbu podle polohy spodní ruky. Hůl je vyrobena z jednoho kusu Monocomp Technology2 kompozitu. Aero-Sense technologie čepele je prokládaná pěna uvnitř tlumí rázy. Lightweight TeXtreme construction - hůl je vyrobena z extra lehkého a extra pevného kompozitu a to díky speciálním vláknům. Micro Feel II shaft má konkávní hrany a výborně padne do rukou. VAPOR premium dual taper. Povrchová úprava GRIPTAC zabraňuje nežádoucímu prokluzování hole v rukavicích. Texturovaný matný povrch čepele.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.