Kalhoty CCM Tacks 5092 Sr

Cena s DPH:2 299 Kč
82 € / 349 zł
(1 900 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:CCM
ks

Informace o produktu Kalhoty CCM Tacks 5092 Sr:

Kalhoty CCM TACKS 5092 jsou střední modelová řada vhodná pro aktivní kráče. Velmi dobrá konstrukce kalhot zaručuje pohodlí a ochranu při hře a výborně sedí. Panely z lehkého Nylonu 400D s bočním chráněním pro nižší hmotnost a vysokou odolnost. Možnost prodloužení délky kalhot až o 1 palec (2,5 cm). Boční konstrukce z JDP výlisku chrání kyčelní kloub. Vynikající úroveň ochrany odvádí sílu nárazu od kyčelního kloubu.Zesílená ochrana z PE materiálu u možňuje vysokou úroveň ochrany proti nárazu. Zvýšený vyztužený chránič páteře. Pevné stehenní chrániče na přední straně kalhot. Zipy na vnitřní straně stehen pro snadnější pohyb.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.