Cena s DPH:2 699 Kč
106 € / 450 zł
(2 231 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Rukavice BAUER Vapor 1X Jr:

Hokejové rukavice Bauer Vapor 1X jsou nejvyšší model rukavic z řady Vapor vhodný pro prefisionální a náročné hráče. Segmentovaná konstrukce zabezpečuje výborný pohyb spolu s třídílným palcem pro dokonalý cit na hokejce. Výztuhy prstů a hřbetu rukavice jsou z XRD pěny, PE vložky a pěny s trojitou hustotou. Syntetická úprava spolu s technickou tkaninou povrchu pro vysokou životnost. Dlaň z příjemného a odolného materiálu AX Suede Quattro s gripovou úpravou pro větší životnost a cit rukavice. Vystélka rukavice z materiálá 37.5 zabezbečuje rychlé vysychání rukavice. Široká manžeta pro lepší pohyblivost.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.