Rukavice Bauer Vapor APX2 PRO Sr - sleva 10% pro držitele Filiphockey Card

Cena s DPH:3 099 Kč
123 € / 510 zł
(2 562 Kč bez DPH)
Dostupnost:Skladem externě
Výrobce:Bauer
ks

Informace o produktu Rukavice Bauer Vapor APX2 PRO Sr - sleva 10% pro držitele Filiphockey Card:

Rukavice Bauer VAPOR APX2 PRO - nový model sezóny 2013/2014 určené pro profesionální hráče. Vapor APX2 PRO je tvarovaná tak, aby měl hráč co největší cit. Tento design zřetelně odlišuje řadu VAPOR od dalších, které jsou dnes na trhu. Novinka v podobě lehké vzdušné pěny pomohla k redukci celkové hmotnosti o 20% zatímco veškeré ochranné prvky zůstávají na vysoké úrovni a to po celé rukavici. Druhá generace teni-flex dlaně je opět vyrobena z nejlepších materiálů. Je vysoce odolná a poskytuje perfektní cit při ovládání hole. Technologie X-static (vetkaná stříbrná vlákna) zajišťuje rukavici ještě větší odolnost proti znečištění.
Palec: 3dílný free-flex systém se zámkem. Vnější materiál: syntetická kůže a technická síťovina. Prsty: 3dílný ukazováček. Dlaň: Techniflex+ s absorbční vrstvou a X-Static stříbrná vlákna.
Thermo-Max+ vystélka: unikátní materiál odpuzující vodu, který pomáhá regulovat teplotu těla a omezuje tvorbu bakterií.

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu zboží nad 2.900kč v rámci České republiky a při nákupu zboží nad 5000kč do zahraničí.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Rádi bychom Vás upozornili na možnost získat slevu 10% na příští nákup. Stačí jenom "slovně" ohodnotit svůj nákup v našem eshopu v dotazníku Heureka, který Vám příjde za 10 dní od objednávky a automaticky jste ve slosování. Každý měsíc losujeme 3 výherce 10% slevové poukázky.

FACEBOOK

Připojte se k nám na našem Facebooku soutěžte s námi a vyhrávejte zajímavé ceny! Sdílejte naše stránky a produkty s přáteli.